Kontakt

Kontakt

Besöksadress: August Palms Väg 6
Telefon: 070-217 12 78
E-post: info@westerasbrand.se

Adress

Besöksadress: August Palms Väg 6
Telefon: 070-217 12 78
E-post: info@westerasbrand.se

Vägbeskrivning

Kontoret är beläget ett stenkast bort från Mälardalens Brand- och Räddningsförbund (Brandstationen).
Precis bredvid Vallbymotet avfarten från E18.Området heter Trumslagarbacken.

Kontaktuppgifter

Bengt Myrin: 070-217 12 78
VD
bengt.myrin@westerasbrand.se

Peter Sharpe: 076-903 12 78
Projektledare/Arbetsledare
peter.sharpe@westerasbrand.se

Michael Stenvall: 072-250 12 78
Ledande Montör
michael.stenvall@westerasbrand.se

Linus Zetterman: 072-251 12 78
Brandtekniker
linus.zetterman@westerasbrand.se

Annsofie Johansson: 072-291 12 78
Brandtekniker
annsofie.johansson@westerasbrand.se

Melina Bengtsson: 079-073 12 78
Brandtekniker
melina.bengtsson@westerasbrand.se

Känner du osäkerhet om hur just det passiva brandskyddet skall utformas i ert projekt, tveka inte att ta kontakt med oss så hjälper vi dig vidare. Du når oss på telefon och e-post.

Scroll to Top